Το Σάββατο 18 Μαϊου πραγματοποιήθηκε η δεύτερη αγωνιστική του Διασυλλογικού Πρωταθλήματος Α/Γ στον Άγιο Κοσμά.



Ο Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ συνέχισε το σερί οπού για ακόμα μια φόρα κατέκτησε την πρώτη θέση στην ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ  Ανατολικής Αττικής-Βοιωτίας-Εύβοιας και την έκτη θέση ανάμεσα σε 46 σωματεία. 
Στο βάθρο ανέβηκαν στα 400μ. Εμπόδια η Μοναστηριώτη Ελευθερία στην πρώτη θέση και η Μπούντρου Μαρία στην τρίτη θέση, ο Ρουσούλης Νικόλαος στα 800μ. στην τρίτη θέση και η Σκυταλοδρομία 4 Χ 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ στην τρίτη θέση με Μοναστηριώτη Ελευθερία-Μπούντρου Μαρία-Δέδε Αντωνία-Γεράση Ίρις.
Με την ολοκλήρωση των Διασυλλογικών Πρωταθλημάτων αξίζει να σημειώθει πως ο  Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ πήρε την πρώτη θέση στην ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ  Ανατολικής Αττικής-Βοιωτίας-Εύβοιας σε όλες τις κατηγορίες!


ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
Α/ΑΣΩΜΑΤΕΙΟΑΝΔΡΩΝΓΥΝΑΙΚΩΝΣΥΝΟΛΟ
1ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ25366319
2ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ117175292
3ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ89184273
4ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ14457201
5ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ4374117
6ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ4571116
7ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ4100104
8ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ711586
9ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ08282
10ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ71475
11ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ392665
12ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ243458
13ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ411657
14ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ38846
15ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ192443
16ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ222143
17ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΌ39039
18ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ37037
19ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ102636
20ΑΟ ΕΡΜΗΣ 201434
21ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ25631
22ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ32528
23ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ12627
24ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ151227
25ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ -ΝΙΚΑΙΑΣ02424
26ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ41822
27ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ16016
28ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ01616
29ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ01313
30ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ11011
31ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ11011
32ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ01010
33ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ1910
34ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ909
35ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ044
36ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ202
37ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ011
38ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ101
39ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ101
40ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑΤΟΥ101
41ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ000
42ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 000
43ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002000
44ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ000
45ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ000
46ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ000



ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π/Κ
ΤΕΛΙΚΗ 
ΚΑΤΆΤΑΞΗ
ΣΥΛΛΟΓΟΣΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΠΑΙΔΕΣΚΟΡΑΣΙΔΕΣΣΥΝΟΛΟ
1οςΣΑΚΑ136167303
2οςΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ136,5124,5261
3οςΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ86113,5199,5
4οςΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ8359142
5οςΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ198099
6οςΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ603393
7οςΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ75075
8οςΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ422971
9οςΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛ. ΧΩΡΙΟΥ273966
10οςΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ362965
11οςΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ65864
12οςΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ263258
13οςΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ33,51851,5
14οςΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ271239
15οςΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ181533
16οςΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ151631
17οςΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ21930
18οςΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.Ι.03030
19οςΑΟ ΟΛ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ91322
20οςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ31922
21οςΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΥ41519
22οςΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ17118
23οςΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ 11516
24οςΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ12012
25οςΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ3811
26οςΑΣΕ ΔΟΥΚΑ1910
27οςΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ279
28οςΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ718
29οςΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ606
30οςΑΣ ΟΛ.ΧΩΡΙΟΥ 'ΦΟΙΒΟΣ'055
31οςΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ404
32οςΑΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ 134
33οςΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 123
34οςΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ033
35οςΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ112
36οςΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ011
37οςΑΣ ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ011
38ος ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ101
39ος ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ000
40ος ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ000
41ος ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΩΝΩΝ000
42ος ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ000
 ΣΥΝΟΛΟ9309581888

  
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠ/ΠΚ Α'
 ΣΥΛΛΟΓΟΣΠΑΙΔΩΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝΣΥΝΟΛΟ
1οςΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ10199200
2οςΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ7587,5162,5
3οςΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ5765122
4οςΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ7052122
5οςΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 603898
6οςΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ1054,564,5
7οςΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ421456
8οςΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ203353
9οςΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ44852
10οςΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ242145
11οςΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ113344
12οςΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ72835
13οςΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ191534
14οςΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ23831
15οςΑΣΕ ΔΟΥΚΑ171431
16οςΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ171330
17οςΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ32730
18οςΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ20828
19οςΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ16723
20οςΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ51318
21οςΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ15217
22οςΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ11617
23οςΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ41014
24οςΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ21113
25οςΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 01212
26οςΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ9312
27οςΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ2911
28οςΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ9211
29οςΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ8210
30οςΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ8210
31οςΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ189
32οςΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 628
33οςΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 325
34οςΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 'ΦΟΙΒΟΣ'044
35οςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ033
36οςΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ123
37οςΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ303
38οςΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ112
39οςΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ112
40οςΓΣ ΚΟΡΩΠΙ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ011
41οςΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ000
42οςΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ000


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

400μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η θέση ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ με επίδοση 66,21
3η θέση ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ με επίδοση 67,37
7η θέση ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ με επίδοση 71,24 

Άλμα σε Ύψος ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4η θέση ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ με επίδοση 1,56μ.

Δισκοβολία ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4η θέση ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ με επίδοση 32,70μ.

Άλμα Τριπλούν ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5η θέση ΤΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ με επίδοση 11,09μ.

Σφαιροβολία ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7η θέση ΟΣΑΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ με επίδοση 10,29μ.

200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ με επίδοση 27,33
ΚΩΝΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 30,11

Σκυταλοδρομία 4 Χ 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3η θέση Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ με επίδοση 4,05,64
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ - ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ

800μ. ΑΝΔΡΩΝ
3η θέση ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ με επίδοση 1,55,41

400μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ
5η θέση ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ με επίδοση 59,57
7η θέση ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ με επίδοση 60,17

200μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ με επίδοση 23,89
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ με επίδοση 24,67
ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ με επίδοση 28,17  

Σκυταλοδρομία 4 Χ 400μ. ΑΝΔΡΩΝ
6η θέση Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ με επίδοση 3,31,94
ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ-ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου