ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ




ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
Επιβεβαίωση και επιβράβευση για ντον Ν.Ο. Χαλκίδας .
Επιβεβαίωση για το είναι πάντα παρόν και στην πρώτη γραμμή στους σημαντικότερους αγώνες της χρονιάς και επιβράβευση των κοπών και των αγώνων των αθλητών του.
Επιβεβαίωση ήταν η εμφατική παρουσία  στους πανελλήνιους αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών και επιβράβευση το εκπληκτικό αποτέλεσμα που τον εδραιώνει στον αφρό της ελληνικής κολύμβησης 
Με μια παρουσία από αυτές που ταιριάζει στο κυρός και στο κολυμβητικό της επίπεδο ,η προαγωνιστική ομάδα του ομίλου ,έκανε πάλι το καθήκον της και έδειξε γιατί είναι από τις κορυφαίες στην περιφέρεια
Ο ΝΟΧ κατέκτησε 8 μετάλλια στους δυσκολότερους πανελλήνιους αγώνες τα τελευταία χρόνια (συμμετοχή  περίπου 2000 αθλητών από όλη την Ελλάδα )
Ο όμιλος αποδεικνύει χρόνια τώρα ότι ξέρει να δουλεύει και να παράγει αθλητές επιπέδου και αποτελέσματα     
ΑΤΟΜΙΚΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ
ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (ΑΓ 10) 1ος 200 ΕΛ   3ος 100 ΕΛ
ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( ΑΓ 11 ) 2ος 200 ΕΛ , 2ος 200 Μ.Α
ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ( ΚΟΡ 9 ) 2η 100 ΕΛ

ΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓ 10) 3Ος 200 Μ.Α 
ΟΜΑΔΙΚΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ
1η ΘΕΣΗ 4Χ100 Μ.Ο ΑΓ 11    ( ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Α , ΡΕΝΖΙ Α , ΒΟΥΛΑΣ Ι , ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ Γ )
2η ΘΕΣΗ 4Χ 100 ΕΛ ΑΓ 11 ( ΒΟΥΛΑΣ Ι , ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ Γ , ΡΕΝΖΙ Α , ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ )
ΟΧΤΑΔΕΣ ΑΤΟΜΙΚΑ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΓ 11 ) 4ος 200 ΥΠ , 6ος 200 ΕΛ 
ΚΑΛΛΙΓΑ ΒΕΝΕΤΙΑ ( ΚΟΡ 10 ) 5η 50 ΕΛ , 6η 100 ΕΛ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( ΑΓ 11 )  6ος 400 ΕΛ
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΗ ( ΚΟΡ 12 )  7η 100 ΠΕΤ , 8η 50 ΠΕΤ
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ( ΑΓ 11 )  7ος 200ΥΠ
ΜΠΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ( ΚΟΡ 9 ) 7η 100 ΕΛ
ΡΕΜΠΕΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΟΡ 12)  7η 50 ΕΛ
ΤΣΑΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ( ΚΟΡ 12 ) 7η 200 Μ.Α
ΟΧΤΑΔΕΣ ΣΚΥΤΑΛΕΣ
4η ΘΕΣΗ  4Χ 50ΕΛ ΑΓ 10 (ΒΟΥΛΑΣ Γ , ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΕΥΑΓ , ΠΛΑΣΜΑΣ ΦΙΛ , ΒΟΥΛΑΣ Δ )
7η ΘΕΣΗ 4Χ50 Μ.Ο ΑΓ 9 ( ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ Χ , ΤΣΩΚΟΣ Δ , ΚΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ Κ , ΖΕΡΒΑΣ Ν )
7η ΘΕΣΗ 4Χ100 ΕΛ ΚΟΡ 12 ( ΛΕΩΝ ΠΟΛ , ΤΣΑΛΛΑ ΕΥΑ , ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡ , ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΚΑΛ )
8η ΘΕΣΗ 4Χ100 Μ.Ο ΚΟΡ 12 ( ΛΕΩΝ ΠΟΛ , ΝΤΟΥΡΜΑ ΑΝ , ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡ , ΤΣΑΛΛΑ ΕΥΑ )
Συμμετείχαν επίσης με πολύ καλές επιδόσεις και νέα ατομικά ρεκόρ οι παρακάτω αθλητές
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ( ΚΟΡ 9 ) , ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΔΗΜ(ΑΓ 10 ) , ΔΡΑΜΑΛΗΣ  ΔΗΜ( ΑΓ 10 ) , ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚ( ΑΓ 11 ) , ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ( ΚΟΡ 11 ) ,ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝ ( ΑΓ 10) ΚΕΧΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞ ( ΚΟΡ 10 ) , ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛ ( ΑΓ 12 ) , ΛΥΚΟΣ Ι (ΑΓ 11 ) , ΜΙΧΕΛΗΣ ΠΑΝ ( ΑΓ 11 ) , ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣ ( ΑΓ 9 ) ,  ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝ ( ΑΓ 12 ) , ΝΤΟΥΡΜΑ ΠΑΝ ( ΚΟΡ 11) ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΑΡ ( ΚΟΡ 10 ) ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΟΦ ( ΚΟΡ 12) ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΥ ΚΩΝ ( ΚΟΡ 11 ) .
Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια τους και τις επιτυχίες τους 

Η εφορία κολύμβησης

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου