ΜΑΓΕΨΕ Η ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ



Στο ίδιο έργο θεατές , (στις επαναλαμβανόμενες εντυπωσιακές εμφανίσεις του Ν.Ο. Χαλκίδας ) , γονείς  , διοίκηση , προπονητές αλλά με μεγάλους πρωταγωνιστές τους αθλητές και αθλήτριες του ομίλου , με εμφανίσεις ανάλογες με το κύρος και την ιστορία της ομάδας
Η προαγωνιστική ομάδα του Ν.Ο. Χαλκίδας συμμετείχε το σαββατοκύριακο 7-8/12/2019 στους αγώνες που διοργάνωσε ο Α.Ο ΩΚΕΑΝΟΣ στο ΟΑΚΑ με τεράστια συμμετοχή αθλητών από όλη την Ελλάδα .
Επειδή η αρχή είναι το ήμισυ του παντός οι πρώτοι αγώνες της χρονιάς έπρεπε να είναι πετυχημένοι . Αυτό από μόνο του  δεν φάνηκε να ικανοποιεί αθλητές και προπονητές ,που θέλοντας πολλά περισσότερα έφτασαν σε υψηλά επίπεδα . Ο εντυπωσιακός απολογισμός με 9 Χρυσά , 5 Αργυρά και 4 Χάλκινα κατατάσσει τον Ναυτικό Όμιλο Χαλκίδας στις κορυφαίες ομάδες της διοργάνωσης κι επιβεβαιώνει ότι ο όμιλος χωρίς μεγαλοστομίες δουλεύει και ΠΑΡΑΓΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ          
Τα αποτελέσματα αναλυτικά

ΜΕΤΑΛΛΙΑ
ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α12) 1ος 50 ΠΕΤ , 1ος 400 ΕΛ , 2ος 200 ΕΛ
ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓ 11) 1ος 100 ΕΛ , 1ος 200 ΕΛ 
ΛΥΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΚΟΡ 9) 1η 50 ΕΛ , 1η 50 ΠΕΤ
ΜΠΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Κ 10) 1η 50 ΕΛ , 2η 100 ΕΛ
ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Κ 10 ) 1η 100 ΕΛ , 2η 200 ΕΛ 
ΚΑΛΛΙΓΑ ΒΕΝΕΤΙΑ ( Κ 11) 1η 50 ΠΕΤ
ΡΕΝΖΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Α 12) 2ος 200ΠΡ , 3ος 100 ΠΡ
ΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α 11) 2ος 400 ΕΛ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α 12) 3ος 200 Μ.Α , 3ος 400 Μ.Α 
ΚΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ( Α 10)   3ος 50 ΠΕΤ               
ΟΧΤΑΔΕΣ                            
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ( ΑΓ 12) , ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ( ΑΓ 12 ) , ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( 12) , ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ (ΚΟΡ 12) , ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ( ΑΓ 11) , ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( ΑΓ 11) , ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ( Α 10)                   
Συμμετείχαν επίσης με πολύ καλές επιδόσεις και ατομικά ρεκόρ οι αθλητές και αθλήτριες
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΓ 11), ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΓ 9) , ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΚΟΡ 9) ,ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α12), ΔΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΓ 11) , ΔΡΑΜΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΚΟΡ 9), ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( ΑΓ 9), ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΚΟΡ12) , ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓ 11) , ΚΥΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ(ΚΟΡ 9) ,ΛΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α12), ΜΑΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΚΟΡ 9) , ΜΙΧΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α12) , ΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΓ 11) , ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΑΓ 10) ,ΝΤΟΥΡΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΚΟΡ12),ΠΑΝΤΙΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΓ 11), ΠΛΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓ 10) , ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΚΟΡ 9) , ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΓ 9) ,ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΚΟΡ 10), ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓ 9),ΤΙΡΤΙΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Α12), 
Ευχόμαστε σε όλους τους αθλητές και αθλήτριες πολλά συγχαρητήρια για την προσπάθεια τους

Η ΕΦΟΡΙΑ ΚΟΛΥΒΗΣΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου